O MNIE

DSC_3762-Edit

Witaj!

Nazywam się Dorota Blatsios i do niedawna byłam doktorantką na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od momentu rozpoczęcia studiów pierwszego stopnia na Ogrodnictwie w 2005 roku cały czas jestem zawodowo i prywatnie związana  z roślinami. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem badań i pisaniem publikacji naukowych. Prowadzę także zajęcia i warsztaty ogrodnicze dla młodzieży oraz osób dorosłych.

Jestem również mamą Tymka i narzeczoną Mateusza, codziennie obu uczę dbania o środowisko i świat, jaki nas otacza.

Goście specjaliści

Gościnnie pojawiają się artykuły Ani Maciejewskiej-Hoza, która jest doktorantką z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie specjalizuje się w ogrodnictwie i agronomii, a także w medycynie roślin. Dzięki temu różnorodność poruszanych tematów staje się coraz większa, a co za tym idzie, tworzone są nowe, ciekawe artykuły dotyczące zagadnień, o których nie przeczytasz nigdzie indziej.

O czym piszemy?

Blog ogrodniczy microgarden ma pełnić funkcje edukacyjne, dlatego staram się, aby poziom prezentowanych treści był jak najwyższy. Jeśli zauważyłeś jakieś błędy merytoryczne lub chciałbyś coś dodać, to zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Poruszam tematy dotyczące ogrodnictwa i architektury krajobrazu, aranżacji tarasów, balkonów i ogrodów, a także biotechnologii. Otwieram Wasze oczy na świat roślin, który otacza nas z każdej strony. Pokażę Wam krok po kroku w jaki sposób na swoim parapecie wyhodować rośliny od nasiona po zbiory. Zapraszam do czytania i komentowania naszych wpisów. Liczę, że dowiesz się sporo nowych informacji z artykułów na microgarden.

Zapraszamy do polubienia strony na facebooku!

Jeśli także chciałbyś z nami współpracować, napisz do nas przez formularz kontaktowy.